TRANSPORT PROFILI

CZAS I  KOSZTY DOSTAWY

Kompleksowa obsługa

Organizujemy formalności przewozowa i załadunek

Awizacja dostaw

Ustalamy termin dostawy z osobą odbierającą zamówienie

Terminowość

Zawsze na czas, zawsze w stałym kontakcie z klientem

DOSTAWY NA TERENIE  POLSKI I EUROPY

Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Europy. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów również  w zakresie transportu i spedycji.

Posiadamy doświadczonych pracowników w dziale logistyki, którzy organizują wymagane formalności związane z dostawą oraz zapewnią możliwie najszybszy i ekonomiczny transport profili kontenerowych dostosowany do możliwości rozładunkowych klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zebranemu na przestrzeni kilkudziesięciu lat współpracujemy z firmami spedycyjnymi i kurierskimi, którym możemy zaufać i być pewni, że zamówiony towar dotrze do klienta na czas. Wszystkie dostawy organizowane przez nas przed wysłaniem są awizowane u osoby odbierającej wskazanej przez firmę która złożyła zamówienie.

Nasi klienci mają również możliwość osobistego odbioru zamówionych kształtowników w siedzibie firmy. Wszyscy kierowcy, którzy odbierają od nas zamówienia muszą posiadać awizację złożoną przez firmę zamawiającą towar aby mieć pewność, że towar na pewno trafi we właściwe ręce.

Aby ułatwić transport profili kontenerowych są one pakowane w paczki umożliwiające łatwy ich załadunek oraz późniejszy rozładunek na budowie, czy magazynie klienta. Ponadto paczki są trwale mocowane do palet transportowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można je przenosić zarówno przy pomocy suwnicy jak również wózków widłowych. Wykorzystanie palet transportowych  jednocześnie zabezpiecza kształtowniki przed ewentualnym uszkodzeniem czy zarysowaniem.

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów oraz warunków dostawy można uzyskać u Regionalnych Kierowników Sprzedaży pracujących na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami

tlo-profile-kontenerowe-transport

FORMY DOSTAWY

Przesyłki kurierskie

Na terenie Polski powinna być dostarczona w przeciągu dwóch dni roboczych, na terenie Europu jest to kilka dni roboczych

Przesyłki dedykowane

Dostawa na terenie Polski trwa 1-2 dni roboczych, na terenie Europu jest to 2-4 dni roboczych

Odbiór w siedzibie firmy

Odbiór z magazynu firmy Schrag w Konstantynowie Łódzkim od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 po awizacji.